turkbuhar

Merck Nbase - Probase - 3M

Merck Nbase - Probase - 3M

Merck Nbase Alman devi kimya firması Merck VG (1.37028) + Merck PG (107478) + Merck Nic. (820877) ile hazırlanmış (3m) en yüksek kalite Nbase ürünüdür.

Merck  Nbase tek başına kullanılabileceği gibi aroma karıştırılarakta kullanılabilmektedir.

Tüm ürünlerde oksitlenmeyi engelleyecek şekilde gıda kullanımına uygun HDPE şişe kullanılmış ve nitrojen ile dolum yapılmıştır.
Renksiz ve kokusuzdur, su veya herhangi bir koruyucu katkı maddesi içermez. Profesyonel şekilde hijyenik olarak dolum yapılmıştır.


Göster:
Sırala:

ProBase (3M) - 100 ML

Fogsecret Merck NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler kullan..

181.00TL

ProBase (3M) - 250 ML

Fogsecret Merck NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler kullan..

366.00TL

ProBase (3M) - 500 ML

Fogsecret Merck NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler kullan..

621.90TL

ProBase (3M) - 1000ML

Fogsecret Merck NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler kullan..

874.00TL
Merck Nbase Nedir?

Merck Nbase yada ProBase, berrak ve nötr tada sahip, Alman devi kimya firması Merck VG (1.37028) + Merck PG (107478) Kullanılarak hazırlanmış yüksek kalite bir nbase çeşididir. 3M Nbase dünyadaki en yüksek kalite Nbase çeşididir.

Merck Nbase Oranları Nelerdir?

Merck Nbase oranlarından bahsedilirken 80/20 gibi yazılan oranlar kısaca ürün içerisinde bulunan Merck VG ve Merck PG oranlarını belirtir. İlk değer VG ikinci değer PG oranını ifade etmektedir. Örnek olarak 70/30 olarak belirtilen bir nbase %70 Vegetable Gliserin %30 Propilen Glikol içermektedir. Merck nbase oranları sırasıyla aşağıdaki gibidir.

  • %80 VG / %20 PG
  • %70 VG / %30 PG
  • %100 VG / %0 PG

Merck Nbase Orjinal mi?

Tüm Merck ürünlerini direk ithalatçı firmadan satın alıyoruz. Dolayısıyla ürünlere ait belgeler ve faturalar gibi ürün orjinalliğini kanıtlayacak belgeler firmamızda mevcuttur.

Merck Nbase Nasıl Kullanılır?

Merck Nbase yüksek saflık derecesinde ve kokusuz olduğu için sek veya uygun oranda aroma karıştırılarak kullanılabilir.

Merck Nbase Son Kullanma Tarihi Nedir?

Tüm Merck Nbase ürünlerimizi sipariş verdiğiniz anda hazırlayıp size taze olarak ulaştırıyoruz. Ayrıca dolum sırasında şişe içerisine nitrojen basılarak oksijen ortamdan uzaklaştırılıyor ve şişe ağızları alüminyum folyo ile mühürleniyor.


Bu yüzden güneş görmeyen serin bir yerde saklanması ve şişenin açılmaması durumunda 1 yıl sonrasına kadar kullanılabilmektedir.

Merck Nbase Hakkında

Merck Nbase berrak, nötr tada sahip, Alman kimya devi Merck firmasına ait Vegetable Gliserin ve Propilen Glikol ile oluşturulmuş en yüksek kalite nbase çeşididir. Nötr tada sahip olması ve en yüksek kalitede olması sebebiyle müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmekte ve çok iyi yorumlar almaktadır.

Ürün içerisinde bulunan 1.37028 kodlu Merck Bitkisel Gliserin %99,5 saflığa sahiptir. Bu gliserin Palm bitkisinden üretilmiştir.

Merck Nbase ürünlerimizde 80/20 ve 70/30 oran seçeneği bulunmaktadır. Sitemizde merck nbase ürünümüzün içeriğindeki 3 bileşende Merck olduğu için kullanıcılar tarafından 3M Nbase olarak adlandırılmaktadır.

Merck Firması Hakkında Bilgi

1668 yılında kurulan Merck, dünyanın en eski ilaç ve kimya şirketidir. Kurucu aile halka açık şirket grubunun çoğunluğuna sahip olmaya devam etmektedir. Merck (Darmstadt / Almanya), MERCK adının ve markasının global kullanım haklarını elinde bulundurmaktadır. Bunun tek istisnası Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’dır. Şirket bu ülkelerde EMD Serono, MilliporeSigma ve EMD Performance Materials olarak faaliyet göstermektedir.


Merck, üç sektör altında faaliyetlerini yürütmektedir: Sağlık Hizmetleri (Biyofarma, Allergofarma), Yaşam Bilimleri ve Performans Materyalleri.

Merck Nbase Raf Ömrü ve Saklama Koşulları

Sattığımız tüm Merck Nbase ürünleri oksitlenmeyi engelleyecek şekilde gıda kullanımına uygun HDPE şişelere doldurulup daha sonra şişelere nitrojen basarak ağızlarını alüminyum folyo ile mühürlüyoruz. Ayrıca Merck nbase ürünümüzü sipariş sonrası sizin için hazırlayıp taze olarak yolluyoruz. Bu yüzden ürünlerimiz açılmadığı sürece ve uygun saklama koşullarında 1 yıl süre ile saklanabilmektedir. Nbase serin, ışık ve güneş almayan bir yerde kapağı sıkıca kapatılarak saklanmaladır. Aroma karıştırıldıktan sonra ağzının açık kalması, güneş görmesi ve havalandırılması ürünün oksitlenmesine ve kullanılamaz hale gelmesine sebep olacaktır.

Daha Fazla