turkbuhar

Şartlar ve Koşullar

  1. Tüm ürün görselleri tanıtım amaçlıdır, görseller ile gerçek ürünler arasında farklılıklar olabilir.
  2. Satışa sunulan ürünlerin stok bilgileri daima günceldir. Sistemsel bir hatadan dolayı müşteri siparişi içerisinde yer alan bir veya birden fazla ürünün stokta olmadığı farkedilirse , müşteri isteğine göre para iadesi veya ürün değişimi ile sorun giderilir.
  3. Siparişi verilen ürünlerin ödemesi yapılmadığı sürece , ürünler hazırlama aşamasına girmez. Siparişi verilen ürünlerin ödeme süresi 24 saat ile sınırlıdır. Bu süre zarfında ödemesi gerçekleşmeyen siparişler iptal edilir.
  4. Sipariş hazırlama süreci ödeme yapıldığı anda başlar ve 3 iş günü içerisinde kargoya verilir (Bu süreye hafta sonları dahil değildir).
  5. Siparişi verilen ürünlerin kargoya tesliminden sonra gerçekleşecek olan her türlü aksaklık (paketin zarar görmesi, kargonun gecikmesi) müşteri ve kargo firması arasındadır.
  6. Kargonun müşteri tarafından geri çevrilmesi halinde, kargo ücreti ve ek maliyetler kesilerek müşteriye ödeme yapılır. (Ödeme kargonun tarafımıza ulaşmasından itibaren üç iş günü içerisinde gerçekleşir).
  7. Sipariş içeriğinin bizim tarafımızdan eksik gönderilmesi halinde, müşteri talebine göre para iadesi veya eksik ürünlerin yeniden gönderimi yapılır (Eksik ürünün gönderim talebi halinde kargo ücreti tarafımızdan karşılanır).
  8. Sipariş edilen ürünlerin iadesi ancak hatalı gönderimlerde kabul edilir. Bu gönderilerde müşteri ürünlerin ticari vasfını ve garanti muhafazalarını bozmamış olması (Koruyucu bant, kilitli kapak vb.) gerekmektedir.
  9. ''250Tl ve üzeri alışverişlerde kargo bedava'' kampayasından yararlanan müşterilerimizin kargoları ''MNG Kargo'' veya "Yurtiçi Kargo" ile gönderilir.Müşterinin başka kargo firmasını tercih etmesi halinde kargo bedelini alıcı öder.
  10. Ücretsiz kargo seçeneği belirtilen rakamlara ulaşan alışverişlerde otomatik olarak sistem tarafından aktif edilir ve seçim yapılabilir. Sipariş veren her müşteri bu şartnameyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.