turkbuhar

Sigma Nbase %70 VG / %30 PG - SigmaBase

Sigma Nbase %70 VG / %30 PG - SigmaBase

Sigma Nbase %70 Sigma VG ve %30 Merck PG ile oluşturulmuş kaliteli NBase. Sigma NBase ürünleri tüm Avrupa'da kailtesi kabul edilmiş içerikler ile oluşmaktadır.

Sigma  Nbase tek başına kullanılabileceği gibi aroma karıştırılarakta kullanılabilmektedir.

Tüm ürünlerde oksitlenmeyi engelleyecek şekilde gıda kullanımına uygun HDPE şişe kullanılmış ve nitrojen ile dolum yapılmıştır.
Renksiz ve kokusuzdur, su veya herhangi bir koruyucu katkı maddesi içermez. Profesyonel şekilde hijyenik olarak dolum yapılmıştır.Göster:
Sırala:

SigmaBase %70 VG %30 PG 0mg/ml

Fogsecret Sigma NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler kullan..

28.20TL

SigmaBase %70 VG %30 PG 3mg/ml

Fogsecret Sigma NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler kullan..

36.60TL

SigmaBase %70 VG %30 PG 6mg/ml

Fogsecret Sigma NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler k..

44.40TL

SigmaBase %70 VG %30 PG 9mg/ml

Fogsecret Sigma NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler k..

52.20TL

SigmaBase %70 VG %30 PG 12mg/ml

Fogsecret Sigma NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler kullan..

60.00TL
70vg/30pg Sigma Nbase Nedir?

Sigma Nbase 70vg/30pg yada 70vg/30pg SigmaBase, berrak ve nötr tada sahip, Alman devi kimya firması Sigma-Aldrich VG (W252506) + Merck PG (107478) Kullanılarak hazırlanmış yüksek kalite bir nbase çeşididir.

Diğer Sigma Nbase Oranları Nelerdir?

Sigma Nbase oranlarından bahsedilirken 80/20 gibi yazılan oranlar kısaca ürün içerisinde bulunan Sigma VG ve Merck PG oranlarını belirtir. İlk değer VG ikinci değer PG oranını ifade etmektedir. Örnek olarak 70/30 olarak belirtilen bir nbase %70 Vegetable Gliserin %30 Propilen Glikol içermektedir. Sigma nbase oranları sırasıyla aşağıdaki gibidir.

  • %80 VG / %20 PG
  • %70 VG / %30 PG
  • %100 VG / %0 PG

70vg/30pg Sigma Nbase Orjinal mi?

Tüm Sigma ürünlerini direk üretici firmadan kendimiz ithal ediyoruz. Dolayısıyla ürünlere ait ithalat belgeleri ve faturalar gibi ürün orjinalliğini kanıtlayacak belgeler firmamızda mevcuttur.

70vg/30pg Sigma Nbase Nasıl Kullanılır?

Sigma Nbase yüksek saflık derecesinde ve kokusuz olduğu için sek veya uygun oranda aroma karıştırılarak kullanılabilir.

70vg/30pg Sigma Nbase Son Kullanma Tarihi Nedir?

Tüm Sigma Nbase ürünlerimizi sipariş verdiğiniz anda hazırlayıp size taze olarak ulaştırıyoruz. Ayrıca dolum sırasında şişe içerisine nitrojen basılarak oksijen ortamdan uzaklaştırılıyor ve şişe ağızları alüminyum folyo ile mühürleniyor.


Bu yüzden güneş görmeyen serin bir yerde saklanması ve şişenin açılmaması durumunda 1 yıl sonrasına kadar kullanılabilmektedir.

70VG/30PG Sigma Nbase Hakkında

Sigma Nbase 70VG/30PG, %70 Sigma Aldrich Vegetable Gliserin ve %30 Merck Propilen Glikol ile oluşturulmuş berrak, nötr tada sahip bir nbase çeşididir. Nötr tada sahip olması ve alman kimya devi Merck ve Sigma firmalarına ait ürünlerin kullanılması sebebiyle müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmekte ve çok iyi yorumlar almaktadır.

Ürün içerisinde bulunan Sigma Bitkisel Gliserin %99.96 saflığa sahiptir. Bu gliserin Palm bitkisinden üretilmiştir, Halal ve Kosher sertifikalarına sahiptir.

Sigma Nbase ürünlerimizde ayrıca 80/20 ve %100 VG seçenekleri bulunmaktadır.

Sigma-Aldrich Firması Hakkında Bilgi

SIGMA-ALDRICH, 1975 yılında kurulmuş köklü bir firmadır. Yaşam bilimleri ve ileri teknolojide dünya lideri gösterilir. Biyokimyasalları ve organik kimyasalları, kitleri ile birlikte bilimsel ve genomik araştırmalarda, ilaç geliştirmede, biyoteknolojide, hastalık tanısında ve farmasotik anahtar bileşikler olarak eczacılıkta ve diğer ileri teknoloji üretim sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünleri dünya çapında bir milyonu aşkın teknoloji uzmanı ve bilim adamı tarafından kullanılmaktadır. Sektöründe önce bir firmadır ve çeşitli ürün portföyü vardır. Markanın dört farklı ürün grubu vardır. Bunlar; SIGMA, ALDRICH, FLUKA ve SUPELCO dur.

Daha Fazla