turkbuhar

Chemnovatic Nbase - Chembase

Chemnovatic Nbase - Chembase

Chemnovatic Nbase Tüm Avrupada kalitesini kanıtlamış Polonya menşeli bir kimya firması ürünleri olan Chemnovatic VG ve Chemnovatic PG kullanılarak hazırlanmış yüksek kalite Nbase ürünüdür.

Chemnovatic  N-base tek başına kullanılabileceği gibi aroma karıştırılarakta kullanılabilmektedir.

Tüm ürünlerde oksitlenmeyi engelleyecek şekilde gıda kullanımına uygun HDPE şişe kullanılmış ve nitrojen ile dolum yapılmıştır.
Renksiz ve kokusuzdur, su veya herhangi bir koruyucu katkı maddesi içermez. Profesyonel şekilde hijyenik olarak dolum yapılmıştır.


Göster:
Sırala:

Chemnovatic - 100 ML

Fogsecret NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen Polonya menşeli Chemnovati..

54.00TL

Chemnovatic - 250 ML

Fogsecret NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen Polonya menşeli Chemnovati..

111.80TL

Chemnovatic - 500 ML

Fogsecret NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen Polonya menşeli Chemnovati..

187.60TL

Chemnovatic - 1000 ML

Fogsecret NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen Polonya menşeli Chemnovati..

312.60TL
Chemnovatic Nbase Nedir?

Chemnovatic Nbase yada ChemBase, berrak ve nötr tada sahip, Chemnovatic firmasına ait Chemnovatic VG ve Chemnovatic PG Kullanılarak hazırlanmış yüksek kalite bir nbase çeşididir.

Chemnovatic Nbase Oranları Nelerdir?

Chemnovatic Nbase oranlarından bahsedilirken 80/20 gibi yazılan oranlar kısaca ürün içerisinde bulunan Chemnovatic VG ve Chemnovatic PG oranlarını belirtir. İlk değer VG ikinci değer PG oranını ifade etmektedir. Örnek olarak 70/30 olarak belirtilen bir nbase %70 Vegetable Gliserin %30 Propilen Glikol içermektedir. Chemnovatic nbase oranları sırasıyla aşağıdaki gibidir.

  • %80 VG / %20 PG
  • %70 VG / %30 PG
  • %100 VG / %0 PG
  • %0 VG / %100 PG
  • %90 VG / %10 PG
  • %50 VG / %50 PG

Chemnovatic Nbase Orjinal mi?

Tüm Chemnovatic ürünlerini direk üretici firmadan kendimiz ithal ediyoruz. Dolayısıyla ürünlere ait ithalat belgeleri ve faturalar gibi ürün orjinalliğini kanıtlayacak belgeler firmamızda mevcuttur.

Chemnovatic Nbase Nasıl Kullanılır?

Chemnovatic Nbase yüksek saflık derecesinde ve kokusuz olduğu için sek veya uygun oranda aroma karıştırılarak kullanılabilir.

Chemnovatic Nbase Son Kullanma Tarihi Nedir?

Tüm Chemnovatic Nbase ürünlerimizi sipariş verdiğiniz anda hazırlayıp size taze olarak ulaştırıyoruz. Ayrıca dolum sırasında şişe içerisine nitrojen basılarak oksijen ortamdan uzaklaştırılıyor ve şişe ağızları alüminyum folyo ile mühürleniyor.


Bu yüzden güneş görmeyen serin bir yerde saklanması ve şişenin açılmaması durumunda 1 yıl sonrasına kadar kullanılabilmektedir.

Chemnovatic Nbase Hakkında

Chemnovatic Nbase berrak, nötr tada sahip, Chemnovatic firmasına ait Vegetable Gliserin ve Propilen Glikol ile oluşturulmuş bir nbase çeşididir. Nötr tada sahip olması ve uygun fiyatlı olması sebebiyle müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmekte ve çok iyi yorumlar almaktadır.

Ürün içerisinde bulunan Chemnovatic Bitkisel Gliserin %99,5 saflığa sahiptir. Bu gliserin Kolza (Kanola) bitkisinden üretilmiştir. Bu yüzden diğer gliserinlere göre daha düşük şeker oranına sahiptir. Chemnovatic Nbase ürünlerimizde 80/20, 70/30, %100 VG, %100 PG, 90/10 ve 50/50 gibi pek çok oran seçeneği bulunmaktadır.

Chemnovatic Firması Hakkında Bilgi

Chemnovatic, Avrupalı, merkezi Polonya'da bulunan profesyonel bir kimya firmasıdır. Şirket merkezi Lublin'de bulunmaktadır. Firma, yüksek kaliteli saf nikotin, nikotin bazları, aroma ve katkı maddeleri üretimi yapmaktadır. Tüm CHEMNOVATIC ürünleri, Polonya'daki GMP sertifikalı üretim tesislerinde, yalnızca Avrupa menşeli sertifikalı malzemelerden üretilmektedir. Firma ürünleri için TPD sertifikası almıştır, bunun haricinde ISO9001 ve HACCP sertifikasına sahiptir. Ayrıca Chemnovatic, TPD laboratuvar testleri, kayıt tamamlama ve müşterileri için rehberlik yapma gibi TPD hizmetleri de sunmaktadır.

Chemnovatic Nbase Raf Ömrü ve Saklama Koşulları

Sattığımız tüm Chemnovatic Nbase ürünleri oksitlenmeyi engelleyecek şekilde gıda kullanımına uygun HDPE şişelere doldurulup daha sonra şişelere nitrojen basarak ağızlarını alüminyum folyo ile mühürlüyoruz. Ayrıca Chemnovatic nbase ürünümüzü sipariş sonrası sizin için hazırlayıp taze olarak yolluyoruz. Bu yüzden ürünlerimiz açılmadığı sürece ve uygun saklama koşullarında 1 yıl süre ile saklanabilmektedir. Nbase serin, ışık ve güneş almayan bir yerde kapağı sıkıca kapatılarak saklanmaladır. Aroma karıştırıldıktan sonra ağzının açık kalması, güneş görmesi ve havalandırılması ürünün oksitlenmesine ve kullanılamaz hale gelmesine sebep olacaktır.

Daha Fazla