turkbuhar

Sigma Nbase - Sigmabase

Sigma Nbase - Sigmabase

Sigma Nbase Alman devi kimya firması Sigma VG (W252506) + Merck PG (107478) + Merck Nic. (820877) ile hazırlanmış yüksek kalite Nbase ürünüdür.

Sigma  N-base tek başına kullanılabileceği gibi aroma karıştırılarakta kullanılabilmektedir.

Tüm ürünlerde oksitlenmeyi engelleyecek şekilde gıda kullanımına uygun HDPE şişe kullanılmış ve nitrojen ile dolum yapılmıştır.
Renksiz ve kokusuzdur, su veya herhangi bir koruyucu katkı maddesi içermez. Profesyonel şekilde hijyenik olarak dolum yapılmıştır.


Göster:
Sırala:

SigmaBase - 100 ML

Fogsecret Sigma NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler k..

105.60TL

SigmaBase - 250 ML

Fogsecret Sigma NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler k..

213.10TL

SigmaBase - 500 ML

Fogsecret Sigma NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler k..

356.50TL

SigmaBase - 1000 ML

Fogsecret Sigma NBase içeriklerinde tüm Avrupa tarafından kalitesi kubul edilen ithal ürünler k..

582.00TL
Sigma Nbase Nedir?

Sigma Nbase yada SigmaBase, berrak ve nötr tada sahip, Alman devi kimya firması Sigma-Aldrich VG (W252506) + Merck PG (107478) Kullanılarak hazırlanmış yüksek kalite bir nbase çeşididir.

Sigma Nbase Oranları Nelerdir?

Sigma Nbase oranlarından bahsedilirken 80/20 gibi yazılan oranlar kısaca ürün içerisinde bulunan Sigma VG ve Merck PG oranlarını belirtir. İlk değer VG ikinci değer PG oranını ifade etmektedir. Örnek olarak 70/30 olarak belirtilen bir nbase %70 Vegetable Gliserin %30 Propilen Glikol içermektedir. Sigma nbase oranları sırasıyla aşağıdaki gibidir.

  • %80 VG / %20 PG
  • %70 VG / %30 PG
  • %100 VG / %0 PG

Sigma Nbase Orjinal mi?

Tüm Sigma ürünlerini direk üretici firmadan kendimiz ithal ediyoruz. Dolayısıyla ürünlere ait ithalat belgeleri ve faturalar gibi ürün orjinalliğini kanıtlayacak belgeler firmamızda mevcuttur.

Sigma Nbase Nasıl Kullanılır?

Sigma Nbase yüksek saflık derecesinde ve kokusuz olduğu için sek veya uygun oranda aroma karıştırılarak kullanılabilir.

Sigma Nbase Son Kullanma Tarihi Nedir?

Tüm Sigma Nbase ürünlerimizi sipariş verdiğiniz anda hazırlayıp size taze olarak ulaştırıyoruz. Ayrıca dolum sırasında şişe içerisine nitrojen basılarak oksijen ortamdan uzaklaştırılıyor ve şişe ağızları alüminyum folyo ile mühürleniyor.


Bu yüzden güneş görmeyen serin bir yerde saklanması ve şişenin açılmaması durumunda 1 yıl sonrasına kadar kullanılabilmektedir.

Sigma Nbase Hakkında

Sigma Nbase berrak, nötr tada sahip, Sigma Aldrich Vegetable Gliserin ve Merck Propilen Glikol ile oluşturulmuş bir nbase çeşididir. Nötr tada sahip olması ve alman kiya devi Merck ve Sigma firmalarına ait ürünlerin kullanılması sebebiyle müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmekte ve çok iyi yorumlar almaktadır.


Ürün içerisinde bulunan Sigma Bitkisel Gliserin %99.96 saflığa sahiptir. Bu gliserin Palm bitkisinden üretilmiştir, Halal ve Kosher sertifikalarına sahiptir.


Sigma Nbase ürünlerimizde 80/20, 70/30 ve %100 VG oranları bulunmaktadır.

Sigma-Aldrich Firması Hakkında Bilgi

SIGMA-ALDRICH, 1975 yılında kurulmuş köklü bir firmadır. Yaşam bilimleri ve ileri teknolojide dünya lideri gösterilir. Biyokimyasalları ve organik kimyasalları, kitleri ile birlikte bilimsel ve genomik araştırmalarda, ilaç geliştirmede, biyoteknolojide, hastalık tanısında ve farmasotik anahtar bileşikler olarak eczacılıkta ve diğer ileri teknoloji üretim sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünleri dünya çapında bir milyonu aşkın teknoloji uzmanı ve bilim adamı tarafından kullanılmaktadır. Sektöründe önce bir firmadır ve çeşitli ürün portföyü vardır. Markanın dört farklı ürün grubu vardır. Bunlar; SIGMA, ALDRICH, FLUKA ve SUPELCO dur.

SIGMA, Sigma-Aldrich ürün gruplarının ana biyokimyasal tedarikçisidir. Bununla beraber, küresel bilimsel tıbbi ürünler pazarına yenilikçi ürünler ve hizmetler sunan dünya lideri bir firmadır. Ürün portföyünde bilimsel tıbbi ürünler pazarında araştırma ve geliştirme için kullanılan biyokimyasallar, antibiyotikler, tamponlar, karbonhidratlar, enzimler, adli tıp aletleri, hematoloji ve histoloji, nükleotidler, proteinler, peptidler, antikorlar, amino asitler ve türevleri yer almaktadır.

ALDRICH, kimyasal sentez pazarında araştırma ve ince kimyasallar sağlayan bir firmadır. Organik bloklar, çok yönlü katalizörler ve ligandlar, asimetrik sentez için kiral reaktifler ve iyonik sıvılar gibi son kullanıcısına çok yenilikçi bir ürün portföyü sunmaktadır. Ayrıca, protein yapısı belirleme, peptid sentez, proteomikler, metabolik araştırma, MRI ve NMR için de yenilikçi ürün ve hizmetler sağlamaktadır.

FLUKA, kimya ve ilaç sektörü için kimyasal maddeler ve analitik, organik ve biyokimyasal araştırmalar için bileşenler ve ara ürünler üretmektedir. Kromatografi, spektroskopi, ıslak kimya, analitik mikrobiyoloji, mikroskopi, titrasyon, gravimetri analizi ve su analizi için analitik düzeyde solventler ve reaktifleri üretmesiyle bilinmektedir. Ürünleri arasında reaktifler, solventler, iyonoforlar, selektroforlar, türevlendirme, iyon çifti reaktifleri ve HLPC, GC, kapiler elektrorerez ve bunlar gibi bir çok seçeneği bulunmaktadır.

SUPELCO, Sigma-Aldrich ürün gruplarının kromatografi dalıdır. Marka, çevre, kamu, yiyecek-içecek, eczacılık, biyoteknoloji, medikal ve kimya laboratuarları için kromatografi kolonları ve bununla ilgili aletlerle ilgili araştırmaları doğrultusunda tedarik sağlamaktadır. Bir kromatograf uzmanın isteyebileyeceği hemen hemen her şeyi üreten bir ürün portföyü bulunmaktadır.

Merck Firması Hakkında Bilgi

1668 yılında kurulan Merck, dünyanın en eski ilaç ve kimya şirketidir. Kurucu aile halka açık şirket grubunun çoğunluğuna sahip olmaya devam etmektedir. Merck (Darmstadt / Almanya), MERCK adının ve markasının global kullanım haklarını elinde bulundurmaktadır. Bunun tek istisnası Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’dır. Şirket bu ülkelerde EMD Serono, MilliporeSigma ve EMD Performance Materials olarak faaliyet göstermektedir.


Merck, üç sektör altında faaliyetlerini yürütmektedir: Sağlık Hizmetleri (Biyofarma, Allergofarma), Yaşam Bilimleri ve Performans Materyalleri.

Sigma Nbase Raf Ömrü ve Saklama Koşulları

Sattığımız tüm Sigma Nbase ürünleri oksitlenmeyi engelleyecek şekilde gıda kullanımına uygun HDPE şişelere doldurulup daha sonra şişelere nitrojen basarak ağızlarını alüminyum folyo ile mühürlüyoruz. Ayrıca Sigma nbase ürünümüzü sipariş sonrası sizin için hazırlayıp taze olarak yolluyoruz. Bu yüzden ürünlerimiz açılmadığı sürece ve uygun saklama koşullarında 1 yıl süre ile saklanabilmektedir. Nbase serin, ışık ve güneş almayan bir yerde kapağı sıkıca kapatılarak saklanmaladır. Aroma karıştırıldıktan sonra ağzının açık kalması, güneş görmesi ve havalandırılması ürünün oksitlenmesine ve kullanılamaz hale gelmesine sebep olacaktır.

Daha Fazla